Hakkımızda

GraTas Solutions'a Hoşgeldiniz

GraTas Yazılım Tasarım ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 2011 yılının Aralık ayında kurulmuştur. GraTas Solutions ana hizmet kolları;

  • Yazılım Proje Geliştirme
  • Web Tasarım
  • Grafik Tasarım
  • SEO & SEM Danışmanlığı
  • Google İşletme Uygulamaları Bayiliği
  • Google Adwords Kampanya Yönetimi

Hizmet verdiği firmalar içerisinde; Kimya, İlaç Ruhsat Danışmanlığı, Dijital Baskı, Turizm, Spor Organizasyon, İnşaat & Elektrik Taahüt, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Danışmanlığı ve Uluslararası Metal Ticareti gibi farklı sektörlerin lider firmalarını bulunduran GraTas, gün geçtikçe iş ortaklığı kurduğu firma portföyünü genişletmektedir.

GraTas Solutions
26 Aralık 2011

Kuruluş Tarihi

GraTas Yazılım Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şişli Bomonti'deki adresinde 26 Aralık 2011 tarihinde kuruldu.
201126 ARALIK

GraTas Solutions MARKA TESCİLİ

“∞GraTas Solutions” markasının 30.01.2012 tarihinden itibaren 10 yıl müddetle 02.04.2013 tarihinde tescil edilmesi ile GraTas çalışmalarına yeni bir ivme kazandırmıştır.

201230 OCAK

LABORATUVAR YAZILIMI PROJESİ TAMAMLANDI

GraTas ilk projesini Viracolor Masterbatches ile başlattığı iş ortaklığı kapsamında web tabanlı Laboratuvar Yazılımı olarak tamamladı. Bu proje aynı zamanda Masterbatch üretiminde lider pozisyonda olan Viracolor ile yürütülecek olan ERP projesinin de temelini oluşturmuştur.

20127 ŞUBAT

GOOGLE BUSINESS APPS RESELLER UNVANI ALINDI

2013 yılının başlarında Google Business Applications Reseller unvanı alan GraTas bu konuda da iş ortaklarına hizmet vermeye başlamıştır. Bu süreçte iş ortaklarına katılan yeni firmalara Gmail ve Google Adwords ile online pazarlama konularında danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

20132 OCAK

TAŞINMA

Gün geçtikçe gelişen iş hacmimiz ve büyüyen kadromuz nedeniyle daha büyük bir ofis ihtiyacına karşılık Ataşehir Dumankaya Flex'deki yeni ofisimize taşındık. Profesyonel hizmet anlayışımızla daha iyi hizmet vermeyi amaçladığımız yeni ofisimize bekleriz.

201426 HAZİRAN

OTOGAZ MUAYENE SİSTEMİ TAKİP YAZILIMI TAMAMLANDI

TMESF için geliştirilen Yeni Montaj, Tadilat ve Periyodik Otogaz Araç Muayenesinin takip yazılımı tamamlandı.

201519 MART

RANDEVU TAKİP YAZILIMI TAMAMLANDI

TMESF için geliştirilen Araç Muayenesi Takip Yazılımı'nın ilave projesi Randevu Modülü tamamlanarak, yürürlükte olan sisteme eklendi.

20167 EKİM

GraTas UK

GraTas Solutions markası altında hizmet verecek olan Londra ofisimiz açıldı. Detaylı bilgi için www.gratas.co.uk

201717 MAYIS
GraTas Solutions
GraTas ile iş ortaklığımızın ilk adımı, 2012 yılının başlarında devreye aldığımız Laboratuvar Yazılımı Projesi oldu. Proje kapsamında sağladıkları çözümler ile ERP Projesinin temellerini attık. Sistem üzerinden aldığımız raporlar ile işletmelerimizin verimliliğinin artmasını sağladık.
Fırat TiryakiCEO, Viracolor
Fırat Tiryaki